Giżycko - Oficjalna strona miasta

21/06/2021

Drużynowe Mistrzostwa Polski kl.II i Eliminacje do OOM kl.II w gimnastyce artystycznej

05/03/2021
Kiedy:
28/05/2021 – 30/05/2021 całodniowy
2021-05-28T00:00:00+02:00
2021-05-31T00:00:00+02:00

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski kl.II i Eliminacje do OOM kl.II w gimnastyce artystycznej

28-30 maja 2021 r. | COS OPO

Wydarzenie sportowe z udziałem 110 zawodniczek z klubów z całej Polski

organizator: UKS „Jantar” Gdynia

 

 

PROGRAM  MINUTOWY

PRÓBY PLANSZY  PIĄTEK 28 maja 2021 | 110 zawodniczek

11.30-12.20 UKS JANTAR GDYNIA – 11  

12.20-12.38 UKS MURZALIYEVA SCHOOL OF RHYTHMIC GYMNASTICS – 4

12.39-13.02 KSGA LEGION  WARSZAWA – 5

13.03-13.53 UKS IRINA WARSZAWA – 11

13.54-14.12  UKS SP220 Warszawa – 2 + Warszawska Akademia Gimnastyki Artystycznej – 2

14.13-14.36 UKS  PM SYRENA WARSZAWA – 5

14.37-15.04 GWKS Ajsedora WARSZAWA – 3 +RG LEGIA WARSZAWA – 3

15.05-15.18 BRAWO BIAŁYSTOK – 3

15.19-15.51 SGA GDYNIA – 7

15.52-16.06 MUKS Widzew Łódź – 3

16.07-16.34 SGA BIELSKO-BIAŁA – 6

16.35-17.07 MKS DĄBRÓWKA POZNAŃ – 5 + KS Energetyk Poznań – 2

17.08-17.31 Akademia Gimnastyki Artystycznej  SOSNOWIEC – 3 +UKS Dąb Katowice-2

17.32-17.50 MKS HERMES GRYFINO (3)+SGA MKS Pogoń SZCZECIN – 1

17.51-18.14 MKS KUSY SZCZECIN – 3  + UKS Akademia Gimnastyki Crystal – 2

18.15- 18.38 UKS BŁĘKITNA SZCZECIN – 4+KKS Włókniarz 1925 Kalisz – 1

18.39 – 18.57 PTG SOKÓŁ KRAKÓW – 4

18.58—19.16 Fundacja SGA KRAKÓW – 4

19.17-19.44 UKS SGAiS OLIMPIA KRAKÓW – 2  +UKS KOPERNIK WROCŁAW – 4

19.45-20.08 Fundacja KS Spartak – 1+DOŚ AZS Wrocław – 1+UKS Energia Imielin – 3

 

SOBOTA 29 maja 2021

10.00 rozpoczęcie zawodów

10.05-11.10  I rzut (15) – dwa układy na zmianę (obręcz /piłka)

11.25- 12.30 II rzut (15) – dwa układy na zmianę (obręcz /piłka)

12.45-13.55 III rzut (16) – dwa układy na zmianę (obręcz /piłka)

13.55-14.45 przerwa

14.45-15.55  IV rzut (16) – dwa układy na zmianę (obręcz /piłka)

16.10-17.20 V rzut (16) – dwa układy na zmianę (obręcz /piłka)

17.35-18.45  VI rzut (16) – dwa układy na zmianę (obręcz /piłka)

19.00-20.10 VII rzut (16) – dwa układy na zmianę (obręcz /piłka)

 

NIEDZIELA 30 maja 2021

9.30-10.35  III rzut (16) – dwa układy na zmianę (maczugi/wstążka)

10.50- 11.55  IV rzut (16) – dwa układy na zmianę (maczugi/wstążka)

12.10-13.15 V rzut (16) – dwa układy na zmianę (maczugi/wstążka)

13.30-14.35 VI rzut (16) – dwa układy na zmianę (maczugi/wstążka)

14.35-15.10 przerwa

15.10-16.15  VII  rzut (16) – dwa układy na zmianę (maczugi/wstążka)

16.30-17.30 I rzut (15) – dwa układy na zmianę (maczugi/wstążka)

17.45-18.45 II rzut (15) – dwa układy na zmianę (maczugi/wstążka)

 

19.00-19.15  nagrodzenie  ,zakończenie zawodów

 

Autor: Małgorzata Kulas-Szyrmer

logo-NSP-1

logo-NSP-1

BIP

BIP

koronawirus2

koronawirus2

Kalendarz wydarzeń

Cze
21
pon
całodniowy XXVII Mistrzostwa Polski Żeglarz...
XXVII Mistrzostwa Polski Żeglarz...
Cze 21 – Cze 24 całodniowy
XXVII Mistrzostwa Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością
 XXVII Mistrzostwa Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością 21 – 24 czerwca jez. Kisajno „Oczy Mazur” MCŻiTW (MSŻ)Drukuj
Cze
25
pt
całodniowy XVII Festiwal Sportów Wodnych Os...
XVII Festiwal Sportów Wodnych Os...
Cze 25 – Cze 27 całodniowy
XVII Festiwal Sportów Wodnych Osób Niepełnosprawnych I edycja
XVII Festiwal Sportów Wodnych Osób Niepełnosprawnych I edycja 25 – 27 czerwca  jez. Kisajno „Oczy Mazur” MCŻiTW | MSŻ (II edycja 31.08-2.09)Drukuj
19:00 Rozpoczęcie lata 2021 – GIŻYCKO ...
Rozpoczęcie lata 2021 – GIŻYCKO ...
Cze 25@19:00 – 22:00
Rozpoczęcie lata 2021 - GIŻYCKO - letnią stolicą Mazur
    Rozpoczęcie lata 2021 – GIŻYCKO – letnią stolicą Mazur Piątek 25.06. godz.19:00 Plaża Miejska w Giżycku – WSTĘP BEZPŁATNY   Muzyczne wspomnienia Przeboje Anny Jantar i Krzysztofa Krawczyka Dagmara Kajdel Adam Chrola Kabaret...
Cze
26
sob
całodniowy I Warsztaty Żeglarskie i Motorow...
I Warsztaty Żeglarskie i Motorow...
Cze 26 – Lip 12 całodniowy
I Warsztaty Żeglarskie i Motorowodne dla Osób Niepełnosprawnych jez. Kisajno „Oczy Mazur” MCŻiTW | PSŻN Pomorskie Stowarzyszenie Żeglarzy Niepełnosprawnych (wszystkie terminy: I 29.06-12.07, II 14-27.07, III 29.07-11.08, IV 13-26.08, V 21.09-4.10, VI 6-19.10)Drukuj
całodniowy Międzysołecka Liga Piłki Nożnej ...
Międzysołecka Liga Piłki Nożnej ...
Cze 26 całodniowy
Międzysołecka Liga Piłki Nożnej | Półfinał 26.06.2021 Bystry (GOKiR Wilkasy)Drukuj
całodniowy Seniorada Klubu Seniora Wilkasy
Seniorada Klubu Seniora Wilkasy
Cze 26 całodniowy
Seniorada Klubu Seniora Wilkasy 26 czerwca Wilkasy (GOKiR Wilkasy)Drukuj
całodniowy Sobótka – obchody Nocy Świętojań...
Sobótka – obchody Nocy Świętojań...
Cze 26 całodniowy
Sobótka – obchody Nocy Świętojańskiej Sobota 26 czerwca Bystry  Drukuj
09:00 Giżycka Konferencja Ornitologiczna
Giżycka Konferencja Ornitologiczna
Cze 26@09:00 – 13:00
Giżycka Konferencja Ornitologiczna
Giżycka Konferencja Ornitologiczna 26 czerwca 2021 r. o godz. 9.00 Sala konferencyjna w Porcie Ekomarina, ul. Dąbrowskiego 14 Giżycka Konferencja Ornitologiczna to kontynuacja edukacyjnego przedsięwzięcia poprzednich IV edycji Mazurskich Konferencji Ornitologicznych organizowanych we współpracy z...
18:00 KONCERT zespołu Cellofuny
KONCERT zespołu Cellofuny
Cze 26@18:00 – 19:30
Koncert wiolonczelowy ZESPOŁU CELLOFUNY 26 czerwca o godz.18.00 Hotel Mazury  Drukuj
Cze
27
nie
całodniowy Aktywne Lato z Radiem ZET Port E...
Aktywne Lato z Radiem ZET Port E...
Cze 27 całodniowy
Aktywne Lato z Radiem ZET Port Ekomarina GiżyckoDrukuj

dog-3071334_1920

Zaadoptuj psa z Bystrego

play-store

play-store

app-store

app-store

windows-store

windows-store

eko miasto

eko miasto

EPUAP

EPUAP

Dziennik ustaw

Dziennik ustaw

Monitor polski

Monitor polski

Newsletter