Giżycko - Oficjalna strona miasta

25/11/2020 , 0°C

Nagrody Burmistrza Giżycka za osiągnięcia sportowe i kulturalne | Fotorelacja

15/06/2018

Tegoroczna uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień za osiągnięcia sportowe i kulturalne giżycczan jest dowodem na to, że w naszym mieście nie brakuje talentów, którymi możemy się chwalić w kraju i za jego granicami. We wtorek, 12 czerwca w sali widowiskowej Giżyckiego Centrum Kultury zebrali się sportowcy i reprezentanci kultury, których działalność w 2017 roku była na tyle prężna, że Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz postanowił ją nagrodzić swoim specjalnym wyróżnieniem. 

Gościem spotkania był Piotr Markiewicz, ceniony sportowiec, kajakarz z Augustowa, dwukrotny mistrz świata, jedyny z Polaków, który zdobył medal olimpijski.

Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia oraz do zapoznania się ze szczegółową listą nagrodzonych.

LISTA NAGRODZONYCH ORAZ WYRÓŻNIONYCH W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH

KULTURA

Laureaci nagród kulturalnych

1. Bogdan Żołądkiewicz całokształt działalności kulturalnej, m. in. organizacja koncertów: „Mazury Hip Hop Festiwal” oraz „Giżycko na Fali Disco”
2. Klaudia Konstantynowicz
(Lokal 25)
organizacja spotkań kulturalnych i muzycznych w restauracji „Lokal 25”
3. Kamila i Jakub Kałębasiak (Puzzle Smaku) organizacja wydarzeń kulturalnych, m in. koncertów, wieczorków muzycznych
w restauracji „Puzzle Smaku”
4. Alina Skupińska
(Państwowa Szkoła Muzyczna
i Stopnia w Giżycku)
całokształt twórczości artystycznej w dziedzinie muzyki, m. in. za osiągnięcia chóru Cantabile
5. Zygmunt Raczkowski całokształt działalności kulturalnej, m. in. popularyzacja gry w szachy, aktywna działalność w wielu organizacjach pozarządowych, realizujących zadania
z zakresu kultury i ochrony dziedzictwa narodowego
6. Paweł Adamski organizacja pokazów filmowych w ramach „Orange Kino Letnie” w Giżycku,
a także za zaangażowanie w działalność  „Kina Nowa Fala” w Giżycku
7. Krzysztof Kossakowski
(Stowarzyszenia Wspólnota Mazurska)
całokształt działalności kulturalnej, m. in. organizacja spotkań literackich
i historycznych

 

SPORT

Laureaci nagród sportowych

1. Anna Charzyńska II miejsce na Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Augustowa, I miejsce na OTTT o Puchar Burmistrza Ostródy FOCUS 2017, I m. na XIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Mazury 2017, III m. na XXXIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca o Złotą Podwiązkę oraz na Mistrzostwach Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, III m. na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Lega Dance Cup w Olecku, II m. na OTTT Focus o Puchar Burmistrza Biskupca, II m. na XXI OTTT o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty łomżyńskiego, Prezydenta MIasta Łomży i Mistrzostwa Podlaskiego Związku Tańca Sportowego w Piątnicy, V m. na VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ełku Czar – Par
2. Jakub Święcki II miejsce na Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Augustowa, I miejsce na OTTT o Puchar Burmistrza Ostródy FOCUS 2017, I m. na XIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Mazury 2017, III m. na XXXIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca o Złotą Podwiązkę oraz na Mistrzostwach Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, III m. na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Lega Dance Cup w Olecku, II m. na OTTT Focus o Puchar Burmistrza Biskupca, II m. na XXI OTTT o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty łomżyńskiego, Prezydenta MIasta Łomży i Mistrzostwa Podlaskiego Związku Tańca Sportowego w Piątnicy, V m. na VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ełku Czar – Par
3. Weronika Dudar II m. na Mikołajkowym Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza MIasta Augustowa, III m. w Białystok Open VII OTTS Twist 2017, V m. na XIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Mazury 2017, V m. na XXXIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca o Złotą Podwiązkę oraz na Mistrzostwach Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, VII m. na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Lega Dance Cup w Olecku, VII m. na OTTT Focus o Puchar Burmistrza Biskupca, III m. na XXI OTTT o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty łomżyńskiego, Prezydenta MIasta Łomży i Mistrzostwa Podlaskiego Związku Tańca Sportowego w Piątnicy Czar – Par
4. Borys Wasilewski II m. na Mikołajkowym Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza MIasta Augustowa, III m. w Białystok Open VII OTTS Twist 2017, V m. na XIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Mazury 2017, V m. na XXXIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca o Złotą Podwiązkę oraz na Mistrzostwach Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, VII m. na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Lega Dance Cup w Olecku, VII m. na OTTT Focus o Puchar Burmistrza Biskupca, III m. na XXI OTTT o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty łomżyńskiego, Prezydenta MIasta Łomży i Mistrzostwa Podlaskiego Związku Tańca Sportowego w Piątnicy Czar – Par
5. Martyna Buko Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat w Ostrowcu Świętokrzyskim: 2 m. na 200 m stylem zmiennym, 3 m. na 400 m stylem zmiennym, 6 m. na 200 m stylem motylkowym, 8 m. na 100 m stylem zmiennym, Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat w Lublinie: 5 m. na 400 m stylem zmiennym, 9 m. na 200 m stylem zmiennym UKS KS „Frog” Giżycko
6. Gabriel Wajszczuk II m. w XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach halowych: taekwono olimpijskie – dwubój techniczny Giżycki Klub Sportowy Spartakus
7. Wojciech Klimaszewski III m. na Mistrzostwach Europy Juniorów U17 w klasie Laser Radial,
I m. na Mistrzostwach Polski Juniorów w klasie Laser Radial, II m. na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) w klasie Laser Radial
UKŻR „Niegocin”
w Giżycku
8. Filip Szmit III m. na Mistrzostwach Europy Juniorów U17 w klasie 420, I m. na Mistrzostwach Polski Juniorów w klasie 420 UKŻR „Niegocin”
w Giżycku
9. Julia Rogalska II m. na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) w klasie Laser 4.7 UKŻR „Niegocin”
w Giżycku
10. Konstanty Sawicki III m. na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) w klasie Laser 4.7 UKŻR „Niegocin”
w Giżycku
11. Amelia Potejko III m. na Mistrzostwach Polski ICE-Optimist dziewcząt, II m. na Mistrzostwach Świata i Europy w klasie ICE-Optimist dziewcząt UKŻR „Niegocin”
w Giżycku
12. Maksymilian Kopiczko I m. na mistrzostwach Polski w aquathlonie, I m. na mistrzostwach Polski w Triathlonie, II m. na mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskieho w pływaniu na dystansie 1500 m stylem dowolnym MKS Medyk Giżycko
13. Błażej Drężek czołowy zawodnik GKS Mamry Giżycko reprezentujący IV ligę w rozgrywkach warmińsko-mazurskiego związku piłki nożnej, profesjonalne podejście i przygotowanie do treningów, sparingów oraz meczy, 100% obecność GKS Mamry Giżycko
14. Jacek Rutkowski czołowy zawodnik GKS Mamry Giżycko reprezentujący IV ligę w rozgrywkach warmińsko-mazurskiego związku piłki nożnej, profesjonalne podejście i przygotowanie do treningów, sparingów oraz meczy, 100% obecność GKS Mamry Giżycko
15. Kamil Wojciechowski czołowy zawodnik GKS Mamry Giżycko reprezentujący IV ligę w rozgrywkach warmińsko-mazurskiego związku piłki nożnej, profesjonalne podejście i przygotowanie do treningów, sparingów oraz meczy, 100% obecność GKS Mamry Giżycko
16. Zuzanna Winiarz 1 m. – międzynarodowy puchar Polski Hidori Cup (Olecko), 3 m. – ogólnopolska olimpiada młodzieży (Drzonków) KS Taekwondo Giżycko
17. Magdalena Jodkowska 3 m. – międzynarodowy puchar Polski w Bydgoszczy, 3 m. – mistrzostwa Polski młodzieży w Puławach KS Taekwondo Giżycko
18. Dominika Gulmontowicz 3 m. – Międzynarodowy Puchar Polski Hidori Cup, 3 m. – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Drzonków) KS Taekwondo Giżycko
19. Leszek Cywiński III m. w mistrzostwach Polski w wieloboju łyżwiarskim Masters w kat. M55 (Sanok), mistrz Polski w wieloboju łyżwiarskim Masters w kat. M55 (Tomaszów Mazowiecki) GSŁ Czarne Pantery
20. Beata Zajączkowska mistrzyni Polski w wieloboju łyżwiarskim Masters w kat. K50 (Sanok), mistrzyni Polski w wieloboju łyżwiarskim Masters w kat. K50 (Tomaszów Mazowiecki) GSŁ Czarne Pantery
21. Marek Gabryszak mistrz Polski w wieloboju łyżwiarskim Masters w kat. M50, mistrz Polski w wieloboju łyżwiarskim Masters w kat. M50 GSŁ Czarne Pantery
22. Zdzisław Maliszewski posiada III klasę sportową, mistrz Polski w wieloboju łyżwiarskim Masters w kat. M60, mistrz Polski w jeździe szybkiej na rolkach na dystansie 42 km w kat. Wiekowej M60, mistrz Polski w wieloboju łyżwiarskim Masters w kat. Wiekowej M60, wyniki uzyskane w 2017 r. w łyżwiarstwie szybkim Masters na dystansach 500 m, 1500 m, 3000 m są rekordami Polski Masters GSŁ Czarne Pantery
23. Maciej Tulkiewicz I m. jako klub w Mistrzostwach Polski Młodzików w Sanoku, 8 m. w wieloboju w Mistrzostwach Polski Młodzików, 5 m. na ogólnopolskich zawodach dzieci w Warszawie na dystansie 500 i 1000 m UKS Sekcja Łyżwiarsko-Wrotkarska
24. Paweł Bartczak I m. na 500 m, II m. na 1000 m na ogólnopolskich zawodach dzieci w łyżwiarstwie szybkim w Warszawie, III m. jako klub w Mistrzostwach Polski Młodzików w Sanoku, V m. w wieloboju w Mistrzostwach Polski Młodzików, Puchar Polski Grand Prix – 9 m. na 1000 m UKS Sekcja Łyżwiarsko-Wrotkarska
25. Magdalena Smędzik III m. na 1000 m, IV m. na 500 m na ogólnopolskich zawodach dzieci w łyżwiarstwie szybkim w Sanoku, srebrny medal w sztafecie na ogólnopolskich zawodach dzieci w Sanoku, w grudniu 2017 r. uzyskała II klasę sportową – to największe osiągnięcie sportowe tej zawodniczki UKS Sekcja Łyżwiarsko-Wrotkarska
26. Ewelina Tulkiewicz II m. w wieloboju i 4 srebro na dystansach w ogólnopolskich zawodach dzieci w Lubinie, III m. na ogólnopolskich zawodach dzieci w Elblągu na dystansie 333 m., IV m. w wieloboju UKS Sekcja Łyżwiarsko-Wrotkarska
27. Mateusz Sylwestrzak III m. w wieloboju i brązowy medal na 500 m w ogólnopolskich zawodach dzieci, IV m. w wieloboju w ogólnopolskich zawodach dzieci w Elblągu UKS Sekcja Łyżwiarsko-Wrotkarska
28. Piotr Śląski 3 miejsce w wieloboju na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, 10 miejsce                     w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych – Klasyfikacja Generalna Sezonu  UKS Short Track
29. Jakub Ekstowicz 6 miejsce w wieloboju na Mistrzostwach Polski Młodzików
i Młodzieżowców, 3 miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych – Klasyfikacja Generalna Sezonu, 5 miejsce
w wieloboju w Danubia – Slovak Open Spisska Nova Ves 
UKS Short Track
30. Michalina Wawer 3 miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych – Klasyfikacja Generalna Sezonu, 2 miejsce w wieloboju w Lithuania open – Baltic Cup  UKS Short Track

 

SPORT

Laureaci wyróżnień sportowych wśród nauczycieli (trenerów)

RANKING SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
1. Elżbieta Krajewska współzawodnictwo szkół – SP 7 (2016/2017) I miejsce
2 Wojciech Żukowski
3. Iwona Kochanowska współzawodnictwo szkół – SP 4 (2016/2017) II miejsce
4. Krzysztof Maksimowski
5. Antoni Piotrowski
6. Renata Szuszkiewicz
7. Leszek Biały
RANKING SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
8. Mirosław Ambroch współzawodnictwo szkół – Gimnazjum nr 1 (2016/2017) I miejsce
9. Tomasz Kazukiewicz
10. Kamilla Tomaszewska
11. Renata Pawelec
12. Piotr Trochim
13. Piotr Grodzki współzawodnictwo szkół – Gimnazjum nr 2 (2016/2017) II miejsce
14. Jerzy Wojciech Prokopowicz
15. Marek Radzewicz
16. Anna Rogowska
17. Krzysztof Rogowski

 

SPORT

Laureaci wyróżnień za osiągnięcia sportowe

Imię i nazwisko Osiągnięcia Klub
1. Piotr Gieczewski trener Martyny Buko, która zdobyła 2 medale Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów 15 lat, od grudnia 2017 r. jest trenerem w nowym Uczniowskim Klubie Sportowym KS Frog Giżycko UKS KS „Frog” Giżycko
2. Bartosz Polak Mistrzostwa Woj.. Warmińsko-mazurskiego w Olsztynie: 2 m. na 100 m stylem zmiennym UKS KS „Frog” Giżycko
3. Grzegorz Kucieński organizacja drugich w historii zawodów w snowkitingu w Giżycku Surf to Fly Winter Cup 2017 o zasięgu ogólnopolskim na jez. Niegocin, zawody zostały opisane w najpopularniejszym w Polsce portalu ekstremalnych sportów wietrzno-wodnych sieplywa.pl, materiały z zawodów zostały wykorzystane do filmu promującego Giżycko w okresie zimowym; organizacja zawodów w kitesurfingu w Giżycku – Surf to Fly Kitefoil Cup 2017 o zasięgu ogólnopolskim na jeziorze Niegocin oraz festiwalu kitesurfingu I Surf to Fly Kite Festival 2017 Surf to Fly
4. Wojciech Miara trener, który wyszkolił i przygotował do startu zawodnika GKS Spartakus Wajszczuka, który zajął II miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach halowych Giżycki Klub Sportowy Spartakus
5. David Maksymiuk I m. w kategorii mężczyzn w zawodach o puchar łuczniczki niewidomych i słabowidzących w strzelectwie pneumatycznym w jednej postawie, I m. w kategorii mężczyzn KPN 60 w pucharze Polski niewidomych i słabowidzących w strzelectwie pneumatycznym w postawie leżącej GKSN Kormoran
6. Maria Urban II m. na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Windsurfingu Zimowym – klasyfikacja kobiet UKŻR „Niegocin” w Giżycku
7. Amelia Dziąba I m. na Mistrzostwach Polski ICE-Optimist dziewcząt UKŻR „Niegocin” w Giżycku
8. Michał Warzocha I m. na Mistrzostwach Polski w Windsurfingu Zimowym UKŻR „Niegocin” w Giżycku
9. Martyna Nowicka I m. na Mistrzostwach Polski w Windsurfingu Zimowym – klasyfikacja kobiet UKŻR „Niegocin” w Giżycku
10. Martyna Fedyk III m. na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Windsurfingu Zimowym – klasyfikacja kobiet UKŻR „Niegocin” w Giżycku
11. Joanna Fabisiak II m. na Mistrzostwach Polski ICE-Optimist dziewcząt UKŻR „Niegocin” w Giżycku
12. Jędrzej Cituk I m. na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Windsurfingu Zimowym UKŻR „Niegocin” w Giżycku
13. Kamil Stemplewski III m. w Sopot Optimist Cup, III m. w Pucharze Mechelinek UKŻR „Niegocin” w Giżycku
14. Patryk Chełkowski III m. w 35o Lake Garda Meeting Optimist Class, I m. w Pucharze Żubra, II m. w Mistrzostwach Bazy Mrągowo UKŻR „Niegocin” w Giżycku
15. Paweł Kuszewski III m. w Mistrzostwach Młodzika w klasie Cadet, IX m. w Pucharze Polskiego Związku Żeglarskiego w klasie Cadet UKŻR „Niegocin” w Giżycku
16. Mikołaj Strupiński I m. w Regatach Pomarańczowych im. M. Skubija – klasyfikacja chłopców do lat 9, II m. w Eberspacher Puchar Mazur, I m. w Pucharze Żubra, I m. w Pucharze Trzech Ryb, II m. w Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist gr. B UKŻR „Niegocin” w Giżycku
17. Tomasz Trajnowicz I m. w Pucharze Prezydenta Gdyni w klasie Laser 4.7, II m. w Finale Pucharu Polski w klasie Laser 4.7 UKŻR „Niegocin” w Giżycku
18. Magdalena Skórnóg II m. w Pucharze Mechelinek – klasyfikacja dziewczynek, III m. w Eberspacher Puchar Mazur, I m. w Pucharze Żubra, III m. w Pucharze Trenerów, III m. w Memoriale Krzysztofa Zawalskiego UKŻR „Niegocin” w Giżycku
19. Stanisław Klimaszewski VIII m. w Mistrzostwach Polski Seniorów w klasie Laser Standard, I m. w Finale Pucharu Polski w klasie Laser Radial UKŻR „Niegocin” w Giżycku
20. Magdalena Daniszewska IX m. w Mistrzostwach Polski Juniorów w klasie Laser Radial, II m. w Pucharze Polskiego Związku Żeglarstwa w klasie Laser 4.7 UKŻR „Niegocin” w Giżycku
21. Konrad Dziąba I m. w Eberspacher Puchar Mazur, III m. w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-mazurskiego UKŻR „Niegocin” w Giżycku
22. Jakub Kamiński III m. w Kup Svetog Krsevana, I m. w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-mazurskiego, III m. w Nauticus Cup UKŻR „Niegocin” w Giżycku
23. Hanna Borkowska I m. w Pucharze Mazur, I m. w Pucharze Trzech Ryb, II m. w Sopot Optimist Cup, II m. w Pucharze Trenerów UKŻR „Niegocin” w Giżycku
24. Jan Dobosz VII m. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w klasie Cadet, III m. w Mistrzostwach Młodzika w klasie Cadet UKŻR „Niegocin” w Giżycku
25. Bartosz Ligęza VII m. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, V m. w Pucharze Polskiego Związku Żeglarskiego w klasie Cadet UKŻR „Niegocin” w Giżycku
26. Lena Cituk II m. w Regatach Pomarańczowych im. M. Skubija – klasyfikacja dziewczynek, III m. w Sopot Optimist Cup, III m. w Pucharze Mechelinek, III m. w Pucharze Żubra UKŻR „Niegocin” w Giżycku
27. Jakub Kluk II m. w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-mazurskiego, II m. w Pucharze Żubra UKŻR „Niegocin” w Giżycku
28. Lena Zwolińska Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: V m. na 100 m stylem zmiennym, VI m. na 50 m stylem klasycznym MKS Medyk Giżycko
29. Maja Woszczak Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: III m. na 50 m stylem grzbietowym, IV m. na dystansie 100 m stylem grzbietowym MKS Medyk Giżycko
30. Julia Wiszniewska Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: II m. na 200 m stylem klasycznym, II m. na dystansie 50 m stylem motylkowym, III m. na dystansie 100 m stylem zmiennym MKS Medyk Giżycko
31. Julia Sylwestrzak Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: II m. na 200 m stylem grzbietowym, IV m. na dystansie 50 m stylem klasycznym MKS Medyk Giżycko
32. Natalia Polasik Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: III m. na 100 m stylem klasycznym, II m. na dystansie 200 m stylem zmiennym MKS Medyk Giżycko
33. Monika Kułakowska Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: I m. na 50 m stylem dowolnym, II m. na dystansie 50 m stylem klasycznym, Zimowe Mistrzostwa Polski 14-latków w pływaniu: XII m. na dystansie 50 m stylem klasycznym, XI m. na dystansie 100 m stylem zmiennym MKS Medyk Giżycko
34. Julia Polasik Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: V m. na 200 m stylem klasycznym, VI m. na dystansie 50 m stylem grzbietowym MKS Medyk Giżycko
35. Karolina Korenik Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: II m. na 200 m stylem zmiennym, III m. na dystansie 200 m stylem grzbietowym MKS Medyk Giżycko
36. Iga Grygiencza ustanowiła nowy rekord okręgu na dystansie: 100 m stylem dowolnym, 200 m stylem zmiennym, 50 m stylem motylkowym, Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: I m. na 100 m stylem dowolnym, I m. na 400 m stylem dowolnym, I m. na 100 m stylem motylkowym, I m. na 200 m stylem zmiennym MKS Medyk Giżycko
37. Zuzanna Czarniecka Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: III m. na 50 m stylem klasycznym, IV m. na 50 m stylem grzbietowym MKS Medyk Giżycko
38. Zuzanna Ciż Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: I m. na 800 m stylem dowolnym, II m. na 200 m stylem grzbietowym, II m. na 200 m stylem klasycznym, II m. na 100 m stylem klasycznym MKS Medyk Giżycko
39. Filip Wiszniewski Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: VI m. na 100 m stylem klasycznym, IX m. na 50 m stylem klasycznym MKS Medyk Giżycko
40. Maciej Woronko Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: I m. na 50 m stylem grzbietowym, I m. na 200 m stylem grzbietowym, I m. na 200 m stylem zmiennym MKS Medyk Giżycko
41. Bartosz Walasiewicz Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: IV m. na 50 m stylem grzbietowym, IV m. na 100 m stylem grzbietowym MKS Medyk Giżycko
42. Dawid Wawrzos Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: IX m. na 100 m stylem klasycznym, X m. na 50 m stylem grzbietowym MKS Medyk Giżycko
43. Jędrzej Turliński Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: V m. na 50 m stylem klasycznym, V m. na 100 m stylem klasycznym MKS Medyk Giżycko
44. Hubert Maczyszyn Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: III m. na 200 m stylem dowolnym, III m. na 100 m stylem zmiennym MKS Medyk Giżycko
45. Mikołaj Gritzner Mistrzostwa Woj. Warmińsko-mazurskiego w pływaniu w Olsztynie: VI m. na 50 m stylem klasycznym, IX m. na 100 m stylem zmiennym MKS Medyk Giżycko
46. Przemysław Nowalski trener grupy zaawansowanej, pracuje w klubie od września 2017 r. i od razu odniósł wielki sukces na zawodach wojewódzkich, na których klub zdobył 33 medale; zawodniczka klubu zdobyła 3 rekordy okreu w pływaniu i otarła się o rekord Polski na dystansie 50 m stylem motylkowym; swoim zaangażowaniem i pracą z dziećmi spowodował, że dzieci na nowo nabrały chęci do uprawiania sportu MKS Medyk Giżycko
47. Wiktor Mąkosa I m. w rozgrywkach mini piłki siatkowej Szkolnego Związku Sportowego w kategorii „2” woj. warmińsko-mazurskiego, I m. w rozgrywkach mini piłki siatkowej „Kinder + Sport” w kat. „2” woj. warmińsko-mazurskiego, V m. w Mistrzostwach Polski „Kinder+Sport” 2017 w kat. „2” chłopców MOSiR Giżycko (piłka siatkowa)
48. Dawid Franciszek Czechowski I m. w rozgrywkach mini piłki siatkowej Szkolnego Związku Sportowego w kategorii „2” woj. warmińsko-mazurskiego, I m. w rozgrywkach mini piłki siatkowej „Kinder + Sport” w kat. „2” woj. warmińsko-mazurskiego, V m. w Mistrzostwach Polski „Kinder+Sport” 2017 w kat. „2” chłopców MOSiR Giżycko (piłka siatkowa)
49. Maja Doroszkiewicz I m. w woj. warmińsko-mazurskim w minisiatkówce w kat. „2” w zawodach „Kinder + Sport”, udział w Mistrzostwach Polski – 18 m. na 32 zespoły, I m. w szkolnych zawodach w minisiatkówkę w kat. „2” w woj. warmińko-mazurskim MOSiR Giżycko (piłka siatkowa)
50. Natasza Mikołajun I m. w woj. warmińsko-mazurskim w minisiatkówce w kat. „2” w zawodach „Kinder + Sport”, udział w Mistrzostwach Polski – 18 m. na 32 zespoły, I m. w szkolnych zawodach w minisiatkówkę w kat. „2” w woj. warmińko-mazurskim MOSiR Giżycko (piłka siatkowa)
51. Maja Kobielska I m. w woj. warmińsko-mazurskim w minisiatkówce w kat. „2” w zawodach „Kinder + Sport”, udział w Mistrzostwach Polski – 18 m. na 32 zespoły, I m. w szkolnych zawodach w minisiatkówkę w kat. „2” w woj. warmińko-mazurskim MOSiR Giżycko (piłka siatkowa)
52. Karolina Karpińska V m. na mistrzostwach województwa szkolnego związku sportowego, III m. w Lidze województwa Kadetek, I m. w amatorskiej lidze piłki siatkowej dziewcząt KS MOSiR Giżycko
53. Natalia Matusiewicz V m. na mistrzostwach województwa szkolnego związku sportowego, III m. w Lidze województwa Kadetek, I m. w amatorskiej lidze piłki siatkowej dziewcząt KS MOSiR Giżycko
54. Gabriela Romejko V m. na mistrzostwach województwa szkolnego związku sportowego, III m. w Lidze województwa Kadetek, I m. w amatorskiej lidze piłki siatkowej dziewcząt KS MOSiR Giżycko
55. Aleksandra Czechowska V m. na mistrzostwach województwa szkolnego związku sportowego, III m. w Lidze województwa Kadetek, I m. w amatorskiej lidze piłki siatkowej dziewcząt KS MOSiR Giżycko
56. Wiktoria Wesołek V m. na mistrzostwach województwa szkolnego związku sportowego, III m. w Lidze województwa Kadetek, I m. w amatorskiej lidze piłki siatkowej dziewcząt KS MOSiR Giżycko
57. Agata Plaga zawodniczka kadry wojewódzkiej w kategorii kadetka, V m. na mistrzostwach Polski kadetek, V m. na mistrzostwach województwa szkolnego związku sportowego, III m. w Lidze województwa Kadetek, I m. w amatorskiej lidze piłki siatkowej dziewcząt KS MOSiR Giżycko
58. Sara Wąsiakowska zawodniczka kadry wojewódzkiej w kategorii kadetka, V m. na mistrzostwach Polski kadetek, V m. na mistrzostwach województwa szkolnego związku sportowego, III m. w Lidze województwa Kadetek, I m. w amatorskiej lidze piłki siatkowej dziewcząt KS MOSiR Giżycko
59. Oliwia Idźkowska V m. na mistrzostwach województwa szkolnego związku sportowego, III m. w Lidze województwa Kadetek, I m. w amatorskiej lidze piłki siatkowej dziewcząt KS MOSiR Giżycko
60. Aleksandra Jacewicz V m. na mistrzostwach województwa szkolnego związku sportowego, III m. w Lidze województwa Kadetek, I m. w amatorskiej lidze piłki siatkowej dziewcząt KS MOSiR Giżycko
61. Weronika Poczynek IV m. w mistrzostwach województwa w Turnieju siatkówki „Moje Boisko Orlik”, I m. w Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek z okazji Dnia Niepodległości o puchar przewodniczącego Rady Miasta Zambrów UKS Czwórka Giżycko (MOSiR Giżycko)
62. Aleksandra Karolina Wiszniowiecka I m. w mistrzostwach województwa w siatkówce plażowej dziewcząt, I m. w Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek z okazji Dnia Niepodległości o puchar przewodniczącego Rady Miasta Zambrów, powołanie do kadry wojewódzkiej Młodziczek UKS Czwórka Giżycko (MOSiR Giżycko)
63. Eliza Rodziewicz I m. w mistrzostwach województwa w siatkówce plażowej dziewcząt, I m. w Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek z okazji Dnia Niepodległości o puchar przewodniczącego Rady Miasta Zambrów, powołanie do kadry wojewódzkiej Młodziczek UKS Czwórka Giżycko (MOSiR Giżycko)
64. Marta Jurewicz IV m. w mistrzostwach województwa w Turnieju siatkówki „Moje Boisko Orlik”, I m. w Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek z okazji Dnia Niepodległości o puchar przewodniczącego Rady Miasta Zambrów UKS Czwórka Giżycko (MOSiR Giżycko)
65. Wiktoria Piłasewicz IV m. w mistrzostwach województwa w Turnieju siatkówki „Moje Boisko Orlik”, I m. w Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek z okazji Dnia Niepodległości o puchar przewodniczącego Rady Miasta Zambrów UKS Czwórka Giżycko (MOSiR Giżycko)
66. Emilia Chmielewska IV m. w mistrzostwach województwa w Turnieju siatkówki „Moje Boisko Orlik”, I m. w Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek z okazji Dnia Niepodległości o puchar przewodniczącego Rady Miasta Zambrów, powołanie do kadry województwa warmińsko-mazurskiego i udział w Turnieju Nadziei Olimpijskich w Szczyrku UKS Czwórka Giżycko (MOSiR Giżycko)
67. Marlena Maria Skórnóg IV m. w mistrzostwach województwa w Turnieju siatkówki „Moje Boisko Orlik”, I m. w Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek z okazji Dnia Niepodległości o puchar przewodniczącego Rady Miasta Zambrów, powołanie do kadry województwa warmińsko-mazurskiego i udział w Turnieju Nadziei Olimpijskich w Szczyrku, powołanie na kampy w Centralnym Szkoleniu w zakresie piłki siatkowej plażowej UKS Czwórka Giżycko (MOSiR Giżycko)
68. Martyna Wąsiakowska IV m. w mistrzostwach województwa w Turnieju siatkówki „Moje Boisko Orlik”, I m. w Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek z okazji Dnia Niepodległości o puchar przewodniczącego Rady Miasta Zambrów, powołanie do kadry województwa warmińsko-mazurskiego i udział w Turnieju Nadziei Olimpijskich w Szczyrku UKS Czwórka Giżycko (MOSiR Giżycko)
69. Iwona Kochanowska I miejsce w mistrzostwach woj.. Warmińsko-mazurskiego w minisiatkówcew Kinder + Sport w kategorii „2”, 18 miejsce w mistrzostwach Polski w minisiatkówce Kinder + Sport dziewcząt w kategorii „2”, I miejsce w mistrzostwach woj. warmińsko-mazurskiego w siatkówce plażowej dziewcząt, I m. w ogólnopolskim turnieju młodziczek z okazji Dnia Niepodległości o puchar przewodniczącego Rady Miasta Zambrów, IV m. w mistrzostwach województwa w turnieju siatkówki „Moje Boisko Orlik” UKS Czwórka Giżycko (MOSiR Giżycko)
70. Krzysztof Maksimowski I m. w mistrzostwach woj. Warmińsko-mazurskiego w minisiatkówce w Kinder + Sport chłopców w kategorii „2”, V m. w mistrzostwach Polski w minisiatkówce w Kinder + Sport chłopców w kategorii „2” UKS Czwórka Giżycko (MOSiR Giżycko)
71. Mirosław Ambroch za wyniki podopiecznych: 1 m. Mistrzostwa Polski Juniorów (windsurfing zimowy, Michał Warzocha), 1 m. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (windsurfing zimowy, Jędrzej Cituk), 3 m. Mistrzostwa Polski Juniorów, kat. Kobiet (windsurfing zimowy, Martyna Nowicka) Międzyszkolna Baza Sportów Wodnych / UKŻR w Giżycku
72. Marcin Panaś za wyniki podopiecznych: 4 m. Mistrzostwa Europy Juniorów w kl. DN – Wojciech Klimaszewski, 6 m. Mistrzostwa Polski Juniorów w kl. DN – Wojciech Klimaszewski, 7 m. Mistrzostwa Polski Juniorów w kl. DN – Szymon Ignaciuk Międzyszkolna Baza Sportów Wodnych / UKŻR w Giżycku
73. Barbara Ramotowska za wyniki podopiecznych: 1 m. Mistrzostwa Świata ISAF wkl. 420 (J. Szmit/H. Dzik), 1 m. Mistrzostwa Polski Juniorów w kl. 420 (J. Gołębiowski/F. Szmit), 3 m. Mistrzostwa Juniorów U17 w kl. 420 (J. Gołębiowski/F. Szmit), 4 m. Mistrzostwa Polski Ice-Optimist Chł. (S. Konarzewski), 2 m. Mistrzostwa Świata Ice-Optimist Dz. (A. Potejko), 1 m. Mistrzostwa Polski Ice-Optimist Dz. (A. Dziąba), 2 m. Mistrzostwa Polski Ice-Optimist Dz. (J. Fabisiak) Międzyszkolna Baza Sportów Wodnych / UKŻR w Giżycku
74. Bogdan Dziekański za wyniki podopiecznych: 4 m. Mistrzostwa PSKO do lat 9 dz. (H. Borkowska), 4 m. Mistrzostwa PSKO do lat 9 ch. (M. Strupiński), 10 m. Mistrzostwa PSKO do lat 11 dz. (M. Skórnóg), 5 m. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików dz. (L. Cituk) Międzyszkolna Baza Sportów Wodnych / UKŻR w Giżycku
75. Cezary Borkowski za wyniki podopiecznych: 2 m. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kl. Laser 4.7 k (J. Rogalska), 2 m. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kl. Laser Radial (W. Klimaszewski), 3 m. Mistrzostwa Europy w kl. Laser Radial do lat 16 (W. Klimaszewski), 3 m. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kl. Laser 4.7 (K. Sawicki) Międzyszkolna Baza Sportów Wodnych / UKŻR w Giżycku
76. Tomasz Jaworski za wyniki podopiecznych: 7 m. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kl. Cadet (B. Ligęza/J. Dobosz), 12 m. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kl. Cadet (P. Kuszewski/M. Skórnóg) Międzyszkolna Baza Sportów Wodnych / UKŻR w Giżycku
77. Janusz Sygnowski prezes drużyny GKS Mamry Giżycko, wieloletni działacz społeczny, organizacja bieżących zadań klubu (treningów, sparingów, meczy), zapewnienie sponsorów klubu, organizacja imprez sportowych w zakresie piłki nożnej GKS Mamry Giżycko
78. Marek Grochowski kierownik drużyny GKS Mamry Giżycko, wieloletni działacz społeczny, organizacja bieżących zadań klubu (treningów, sparingów, meczy), organizacja imprez sportowych w zakresie piłki nożnej GKS Mamry Giżycko
79. Marcin Bałasz za osiągnięcia podopiecznych (Dominika Gulmontowicz, Zuzanna Winiarz, Magdalena Jodkowska) KS Taekwondo Giżycko
80. Paweł Ejsmont I m. w walce MMA podczas gali GNG, II m. w walce MMA PROAMA Białystok Fighter Giżycko, Krav maga Giżycko
81. Piotr Pesta I m. w walce podczas gali GNG, II m. w mistrzostwach 16DZ w MMA Fighter Giżycko, Krav maga Giżycko
82. Paweł Ściepuro III m. w mistrzostwach wojska WWBK (MMA), II m. w mistrzostwach 16DZ w WWBK (MMA), trener klubu Fighter Giżycko, trener reprezentacji 15GBZ w MMA Fighter Giżycko, Krav maga Giżycko
83. Alicja Kachniarz I m. w walce MMA GNG, I m. w lidze B-fight kickboxingu, II m. w pucharze Europy Mazovia Cup w MMA, II m. w pucharze Europy Mazovia Cup w formule UFR Fighter Giżycko, Krav maga Giżycko
84. Adrian Szypiłło II m. w B-fight liga kickboxingu, II m. w mistrzostwach Polski w kickboxingu kick-light junior, III m. w pucharze Europy Mazovia Cup w MMA, III m. w pucharze Europy Mazovia Cup w UFR Fighter Giżycko, Krav maga Giżycko
85. Tomasz Dembiński jako zawodnik: III m. w pucharze Europy Mazovia Cup kat. +90 kg w formule MMA, jako organizator: GNG 2 organizowana w COS OPO Giżycko, jako trener: szkoli zawodników Fighter Giżycko, trener reprezentacji 16DZ w WWBK (MMA), II m. w mistrzostwach wojska, trener krav maga Fighter Giżycko, Krav maga Giżycko
86. Karol Masiak II m. w walce MMA podczas GNG Fighter Giżycko, Krav maga Giżycko
87. Mariusz Mikuła II m. w walce MMA podczas GNG, III m. w mistrzostwach Polski kickboxingu Fighter Giżycko, Krav maga Giżycko
88. Gabriela Kozik I m. w mistrzostwach puchar Europy Mazovia Cup formuła MMA, II m. w lidze b-fight w Ełku Fighter Giżycko, Krav maga Giżycko
89. Daniel Aptacy II m. w mistrzostwach 16DZ w WWBK Fighter Giżycko, Krav maga Giżycko
90. Rafał Gregorczyk II m. w Pucharze Europy Mazovia Cup kat. 75 kg formuła MMA, III m. w Pucharze Europy Mazovia Cup kat. 75 kg formuła UFR, II m. Krupiowska Kuźnia Mistrzów zawody K1, II m. w lidze MMA Białystok Fighter Giżycko
91. Marcin Zborowski trener zapasów i MMA, odpowiada za przygotowanie zawodników Fighter Giżycko do Gali Giżycka Noc Gladiatorów i Mistrzostw Wojska w WWBK (MMA) Fighter Giżycko
92. Tomasz Sowa II m. w pucharze Europy Mazovia Cup kat. 65 kg, III m. w pucharze Europy Mazovia Cup kat. do 70 kg formuła MMA Fighter Giżycko, Krav maga Giżycko
93. Paweł Bortkiewicz II m. w pucharze Europy Mazovia Cup w formule MMA, II m. na mistrzostwach Polski kickboxingu formuła kicklight, II m. w lidze B-Fight Kickboxing (Ełk) Fighter Giżycko
94. Jolanta Maksymiuk zawodnicy: Paweł Batczak, Maciej Tulkiewicz zajęli III m. w mistrzostwach Polski młodzików „Srebrna łyżwa”, które odbyły się w Sanoku, w klasyfikacji generalnej ogólnopolskich zawodów dzieci „I Ty zostaniesz mistrzem” Paweł Bartczak zajął II m., a Maciej Tulkiewicz V m., sztafeta dziewcząt zajęła II m. w Polsce, Mateusz Sylwestrzak zajął VII m. w wieloboju UKS Sekcja Łyżwiarsko-Wrotkarska przy MOSiR Giżycko
95. Grzegorz Fil zawodnik sekcji szachowej, półfinał MP Juniorów 2017 – C9 (Jastrzębia Góra) III m., awans do Mistrzostw Polski, Finał Juniorów i Młodzików, II kat. Szach ranking 1820, eliminacja międzywojewódzka XI miejsce, puchar Kuratora Oświaty warmińsko-mazurskiego – IV miejsce Sekcja szachowa „Debiut” GCK
96. Zofia Niemiec II m. w sztafecie 4×400 m w ogólnopolskich zawodach dzieci w Sanoku, III m. na 1000 m i IV m. w wieloboju w ogólnopolskich zawodach dzieci w Lubinie UKS Sekcja Łyżwiarsko-Wrotkarska
97. Zuzanna Gorbacz II m. w sztafecie 4×400 m w ogólnopolskich zawodach dzieci w Sanoku UKS Sekcja Łyżwiarsko-Wrotkarska
98. Aleksander Sakowicz 13 miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych (Klasyfikacja generalna sezonu), 7 miejsce w wieloboju w Lithuania open Baltic Cup  UKS Short Track
99. Martyna Kuchta 12 miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych (Klasyfikacja generalna sezonu) UKS Short Track
100. Jakub Fligiel 5 miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych (Klasyfikacja generalna sezonu), 8 miejsce w wieloboju w 7th EVO CUP Białystok   UKS Short Track
101. Bartosz Sobczak 13 miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych (Klasyfikacja generalna sezonu)  UKS Short Track
102. Łukasz Piątek  11 miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych (Klasyfikacja generalna sezonu) UKS Short Track
103. Tomasz Wróblewski za wyniki podopiecznych – sportowców Uczniowskiego Klubu Sportowego Short Track MOSiR Giżycko UKS Short Track
104. Sławomir Treszczyński UKS Short Track
105. Vladimir Buril za osiągnięcia podopiecznych, trenerzy młodzieżowej drużyny hokejowej Masters Giżycko  Masters Giżycko
106. Daniel Rocki Masters Giżycko
107. Jerzy Gawarecki Masters Giżycko

Foto: mojegizycko.pl/ J. Maciejewska-Kucfir

Autor: Justyna Maciejewska-Kucfir

BIP

BIP

koronawirus2

koronawirus2

Kalendarz wydarzeń

Lis
11
śr
całodniowy Cyklu turniejów Mazuria Cup 2020
Cyklu turniejów Mazuria Cup 2020
Lis 11 2020 – Sty 11 2021 całodniowy
Organizator: Mazuria GiżyckoDrukuj
Lis
25
śr
całodniowy Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Lis 25 całodniowy
Dzień Pluszowego Misia  25 listopada 2020 (środa) organizacja: MBPDrukuj
Gru
1
wt
całodniowy Chata Świętego Mikołaja – warszt...
Chata Świętego Mikołaja – warszt...
Gru 1 2020 – Sty 31 2021 całodniowy
Chata Świętego Mikołaja - warsztaty kreatywne
Chata Św. Mikołaja to miejsce, gdzie w przyjemnej, ciepłej atmosferze, będzie można wziąć udział w kreatywnych warsztatach i poczuć magię Świąt. W specjalnie zaaranżowanej świątecznej scenerii spotkać będzie można Św. Mikołaja, który z pewnością nie...
Gru
5
sob
11:00 III Mazurski Kiermasz lokalnie p...
III Mazurski Kiermasz lokalnie p...
Gru 5@11:00 – 15:00
III Mazurski Kiermasz lokalnie poukładanych smaków i rozmaitości
    III MAZURSKI KIERMASZ lokalnie poukładanych smaków i rozmaitości w Hotelu St. Bruno 5 grudnia (sobota) 2020 godz. 11.00 – 15.00 Zapraszamy na III Mazurski Kiermasz lokalnie poukładanych smaków i rozmaitości. Na stoiskach będzie można...
Gru
7
pon
całodniowy Mundial Mazuria Giżycko
Mundial Mazuria Giżycko
Gru 7 całodniowy
Organizator: Mazuria GiżyckoDrukuj
Gru
11
pt
całodniowy Świąteczno-Mikołajkowa Gala Tane...
Świąteczno-Mikołajkowa Gala Tane...
Gru 11 całodniowy
Świąteczno-Mikołajkowa Gala Taneczna 11 grudnia 2020 (piątek) Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku   organizator: Stowarzyszenie Promocji Tańca „Lecdance” wraz z Klubem Tańca Towarzyskiego „Czar Par”Drukuj
Gru
12
sob
całodniowy V Rotariańska Choinka
V Rotariańska Choinka
Gru 12 całodniowy
V Rotariańska Choinka 12 grudnia (sobota) 2020 Pasaż PortowyDrukuj
Gru
13
nie
całodniowy [ODWOŁANE COVID-19] JARMARK BOŻ...
[ODWOŁANE COVID-19] JARMARK BOŻ...
Gru 13 całodniowy
JARMARK BOŻONARODZENIOWY i Wigilia na Pasażu 13 grudnia (niedziela) 2020 Pasaż Portowy zgłoszenia wystawców – GCKDrukuj
Gru
31
czw
23:30 [ODWOŁANE COVID-19] SYLWESTER na...
[ODWOŁANE COVID-19] SYLWESTER na...
Gru 31 2020@23:30 – Sty 1 2021@00:30
[ODWOŁANE COVID-19] SYLWESTER na Pasażu Portowym
SYLWESTER na Pasażu Portowym 31 grudnia 2020 (czwartek) godz. 23.30-00.30 WSTĘP WOLNYDrukuj
Kwi
10
sob
całodniowy [ZMIANA TERMINU] CONCERTINA. KON...
[ZMIANA TERMINU] CONCERTINA. KON...
Kwi 10 całodniowy
    [ZMIANA TERMINU] XX Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Muzyki Popularnej i Rozrywkowej CONCERTINA 2021 9 – 10 kwietnia 2021 r. Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Giżycku   CZESŁAW MOZIL “Muzyczny Stand-Up” 10 kwietnia 2021...

dog-3071334_1920

Zaadoptuj psa z Bystrego

play-store

play-store

app-store

app-store

windows-store

windows-store

eko miasto

eko miasto

EPUAP

EPUAP

Dziennik ustaw

Dziennik ustaw

Monitor polski

Monitor polski

Newsletter