Mikołaj będzie rozdawał prezenty w autobusie linii 25

05/12/2016

Już 6 grudnia (wtorek) po Giżycku kursował będzie mikołajkowy autobus linii 25. Pierwsze spotkanie z Mikołajem (co prawda bez reniferów, ale za to z prezentami) zaplanowano na godzinę 7:00 z przystanku Królowej Jadwigi Rondo. Szczegółowy rozkład tej linii przedstawiamy Państwu poniżej. 

W tym szczególnym dniu Mikołaj, wraz ze Śnieżynką, będzie rozdawał drobne, słodkie upominki, a także gadżety z nowym logo Giżycka.

 

 

Przedstawiamy Państwu rozkład linii 25

LINIA 25

Królowej Jadwigi – Centrum – Wilanów – Wojska Polskiego

PRZYSTANKI godziny odjazdów
Królowej Jadwigi / rondo 07:00 09:45 12:00 13:45 15:00
Kombatantów 07:02 09:47 12:02 13:47 15:02
Wodociągowa / przychodnia 07:05 09:50 12:05 13:50 15:05
Królowej Jadwigi / kościół 07:07 09:52 12:07 13:52 15:07
 I D. im. T. Kościuszki 07:10 09:55 12:10 13:55 15:10
Warszawska / Gimnazjum nr 2 07:13 09:58 12:13 13:58 15:13
Staszica 07:15 10:00 12:15 14:00 15:15
Bohaterów West. / PKP 07:18 10:03 12:18 14:03 15:18
Warszawska / wieża 07:20 10:05 12:20 14:05 15:20
Warszawska park 07:22 10:07 12:22 14:07 15:22
plac Grunwaldzki 07:24 10:09 12:24 14:09 15:24
Al.1-go Maja 07:25 10:10 12:25 14:10 15:25
Nowowiejska / sklep 07:27 10:12 12:27 14:12 15:27
Nowowiejska / JW. 07:29 10:14 12:29 14:14 15:29
Świderska 07:31 10:16 12:31 14:16 15:31
Wilanów ul. Szkolna 07:32 10:17 12:32 14:17 15:32
Wilanów ul. Wiejska 07:33 10:18 12:33 14:18 15:33
Wilanów ul. Nowogródzka 07:35 10:20 12:35 14:20 15:35
Al. Wojska Polskiego rondo 07:37 10:22 12:37 14:22 15:37

 

LINIA 25

Wojska Polskiego – Centrum – Królowej Jadwigi

PRZYSTANKI godziny odjazdów
Al. Wojska Polskiego rondo 07:37 10:22 12:37 14:22 15:37
Obwodowa / Wilanowska 07:39 10:24 12:39 14:24 15:39
Obwodowa / Świderska 07:41 10:26 12:41 14:26 15:41
Nowowiejska / JW. 07:43 10:28 12:43 14:28 15:43
Nowowiejska / sklep 07:45 10:30 12:45 14:30 15:45
Al. 1 Maja 07:47 10:32 12:47 14:32 15:47
plac Grunwaldzki 07:49 10:34 12:49 14:34 15:49
Warszawska / sąd 07:51 10:36 12:51 14:36 15:51
Warszawska / Gimnazjum nr 2 07:53 10:38 12:53 14:38 15:53
Staszica 07:55 10:40 12:55 14:40 15:55
Bohaterów West. / PKP 07:58 10:43 12:58 14:43 15:58
 I D. im. T. Kościuszki 08:01 10:46 13:01 14:46 16:01
Królowej Jadwigi / ZUS 08:03 10:48 13:03 14:48 16:03
Królowej Jadwigi / kościół 08:04 10:49 13:04 14:49 16:04
Wodociągowa / przychodnia 08:06 10:51 13:06 14:51 16:06
Kombatantów 08:08 10:53 13:08 14:53 16:08
Królowej Jadwigi / rondo 08:10 10:55 13:10 14:55 16:10

 

 

 

 

 

 
Święty Mikołaju – Piosenki Świąteczne

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uWStY7gnkYE 

fot. http://regionfan.pl/

Autor: Dawid Klukiewicz

Kalendarz wydarzeń

Kwi
12
nie
11:00 Lecki Pchli Targ [ZAWIESZONE DO ...
Lecki Pchli Targ [ZAWIESZONE DO ...
Kwi 12@11:00 – Wrz 27@14:00
      ORGANIZACJA ZAWIESZONA DO ODWOŁANIA – COVID-19 Lecki Pchli Targ Pasaż Portowy Od 12 kwietnia każda druga i czwarta niedziela miesiąca w godz. 11.00-14.00: 12.04.2020, 26.04.2020, 10.05.2020, 24.05.2020, 14.06.2020, 21.06.2020, 12.07.2020, 26.07.2020, 9.08.2020,...
Cze
6
sob
całodniowy [ODWOŁANE] Festiwal Zbliżenia Ku...
[ODWOŁANE] Festiwal Zbliżenia Ku...
Cze 6 całodniowy
    ODWOŁANE PRZEZ ORGANIZATORA ZE WZGLĘDU NA KORONAWIRUS Festiwal Zbliżenia Kultur 6 czerwca 2020 Twierdza BoyenDrukuj
Cze
12
pt
całodniowy DOMETIC PUCHAR TRZECH RYB regaty...
DOMETIC PUCHAR TRZECH RYB regaty...
Cze 12 – Cze 14 całodniowy
DOMETIC PUCHAR TRZECH RYB regaty w klasie Optimist 12-14 czerwca 2020 (piątek-niedziela) jez. Niegocin Port Ekomarina GiżyckoDrukuj
Cze
13
sob
całodniowy I Turniej Tańca „NEW ART VIBES” ...
I Turniej Tańca „NEW ART VIBES” ...
Cze 13 – Cze 14 całodniowy
I Turniej Tańca „NEW ART VIBES” Online Contest   Całe wydarzenie będzie emitowane na portalu społecznościowym Facebook Akademia Tańca New Art Drukuj
12:00 NIKIFOR I INNI PRYMITYWIŚCI | GA...
NIKIFOR I INNI PRYMITYWIŚCI | GA...
Cze 13@12:00 – Sie 31@13:00
NIKIFOR I INNI PRYMITYWIŚCI | GALERIA W BASZCIE
  NIKIFOR I INNI PRYMITYWIŚCI Galeria w Baszcie | Giżycko Hotel St. Bruno Zapraszamy na wernisaż 13 czerwca (sobota) 2020 godz. 12.00 WSTĘP WOLNY   To kolejna wystawa Galerii Hotelu St. Bruno. W ramach współpracy z giżyckim kolekcjonerem dzieł...
Cze
14
nie
całodniowy Towarzyskie Zawody Jeździeckie w...
Towarzyskie Zawody Jeździeckie w...
Cze 14 całodniowy
II Towarzyskie Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody o Puchar Wójta Gminy Giżycko 14 czerwca (niedziela) 2020 Sulimy organizator: GOKiR WilkasyDrukuj
Cze
19
pt
całodniowy XVII Puchar Polski Żeglarzy Niep...
XVII Puchar Polski Żeglarzy Niep...
Cze 19 – Cze 21 całodniowy
XVII Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych 19-21 czerwca 2020 (I edycja 15-17.05, II edycja 19-21.06, III edycja 11-13.09, IV edycja 2-4.10) jez. Kisajno Mazurskie Centrum Żeglarstwa i Turystyki WodnejDrukuj
Cze
20
sob
całodniowy Rozpoczęcie sezonu letniego w Am...
Rozpoczęcie sezonu letniego w Am...
Cze 20 całodniowy
Rozpoczęcie sezonu letniego w Amfiteatrze w Wilkasach 20 czerwca 2020   organizator: GOKiR WilkasyDrukuj
całodniowy Sobótka obchody Nocy Świętojańskiej
Sobótka obchody Nocy Świętojańskiej
Cze 20 całodniowy
Sobótka obchody Nocy Świętojańskiej 20 czerwca 2020 (sobota) plaża gminna Bystry   organizator: GOKiR WilkasyDrukuj
całodniowy XXIII Dni Kultury Ukraińskiej Gi...
XXIII Dni Kultury Ukraińskiej Gi...
Cze 20 – Cze 21 całodniowy
XXIII Dni Kultury Ukraińskiej Giżycko 2020 20-21 czerwca 2020 sobota 20 czerwca uroczysta konferencja związana z 20-leciem współpracy miast partnerskich Giżycka i Dubna, spektakl teatralny, niedziela 21 czerwca wernisaż w Porcie Ekomarina oraz Koncert Galowy...

eko miasto

eko miasto

Newsletter

play-store

play-store

app-store

app-store

windows-store

windows-store

BIP

BIP

EPUAP

EPUAP

Dziennik ustaw

Dziennik ustaw

Monitor polski

Monitor polski