Giżycko - Oficjalna strona miasta

28/02/2021

Mikołaj będzie rozdawał prezenty w autobusie linii 25

05/12/2016

Już 6 grudnia (wtorek) po Giżycku kursował będzie mikołajkowy autobus linii 25. Pierwsze spotkanie z Mikołajem (co prawda bez reniferów, ale za to z prezentami) zaplanowano na godzinę 7:00 z przystanku Królowej Jadwigi Rondo. Szczegółowy rozkład tej linii przedstawiamy Państwu poniżej. 

W tym szczególnym dniu Mikołaj, wraz ze Śnieżynką, będzie rozdawał drobne, słodkie upominki, a także gadżety z nowym logo Giżycka.

 

 

Przedstawiamy Państwu rozkład linii 25

LINIA 25

Królowej Jadwigi – Centrum – Wilanów – Wojska Polskiego

PRZYSTANKI godziny odjazdów
Królowej Jadwigi / rondo 07:00 09:45 12:00 13:45 15:00
Kombatantów 07:02 09:47 12:02 13:47 15:02
Wodociągowa / przychodnia 07:05 09:50 12:05 13:50 15:05
Królowej Jadwigi / kościół 07:07 09:52 12:07 13:52 15:07
 I D. im. T. Kościuszki 07:10 09:55 12:10 13:55 15:10
Warszawska / Gimnazjum nr 2 07:13 09:58 12:13 13:58 15:13
Staszica 07:15 10:00 12:15 14:00 15:15
Bohaterów West. / PKP 07:18 10:03 12:18 14:03 15:18
Warszawska / wieża 07:20 10:05 12:20 14:05 15:20
Warszawska park 07:22 10:07 12:22 14:07 15:22
plac Grunwaldzki 07:24 10:09 12:24 14:09 15:24
Al.1-go Maja 07:25 10:10 12:25 14:10 15:25
Nowowiejska / sklep 07:27 10:12 12:27 14:12 15:27
Nowowiejska / JW. 07:29 10:14 12:29 14:14 15:29
Świderska 07:31 10:16 12:31 14:16 15:31
Wilanów ul. Szkolna 07:32 10:17 12:32 14:17 15:32
Wilanów ul. Wiejska 07:33 10:18 12:33 14:18 15:33
Wilanów ul. Nowogródzka 07:35 10:20 12:35 14:20 15:35
Al. Wojska Polskiego rondo 07:37 10:22 12:37 14:22 15:37

 

LINIA 25

Wojska Polskiego – Centrum – Królowej Jadwigi

PRZYSTANKI godziny odjazdów
Al. Wojska Polskiego rondo 07:37 10:22 12:37 14:22 15:37
Obwodowa / Wilanowska 07:39 10:24 12:39 14:24 15:39
Obwodowa / Świderska 07:41 10:26 12:41 14:26 15:41
Nowowiejska / JW. 07:43 10:28 12:43 14:28 15:43
Nowowiejska / sklep 07:45 10:30 12:45 14:30 15:45
Al. 1 Maja 07:47 10:32 12:47 14:32 15:47
plac Grunwaldzki 07:49 10:34 12:49 14:34 15:49
Warszawska / sąd 07:51 10:36 12:51 14:36 15:51
Warszawska / Gimnazjum nr 2 07:53 10:38 12:53 14:38 15:53
Staszica 07:55 10:40 12:55 14:40 15:55
Bohaterów West. / PKP 07:58 10:43 12:58 14:43 15:58
 I D. im. T. Kościuszki 08:01 10:46 13:01 14:46 16:01
Królowej Jadwigi / ZUS 08:03 10:48 13:03 14:48 16:03
Królowej Jadwigi / kościół 08:04 10:49 13:04 14:49 16:04
Wodociągowa / przychodnia 08:06 10:51 13:06 14:51 16:06
Kombatantów 08:08 10:53 13:08 14:53 16:08
Królowej Jadwigi / rondo 08:10 10:55 13:10 14:55 16:10

 

 

 

 

 

 
Święty Mikołaju – Piosenki Świąteczne

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uWStY7gnkYE 

fot. http://regionfan.pl/

Autor: Dawid Klukiewicz

BIP

BIP

koronawirus2

koronawirus2

Kalendarz wydarzeń

Mar
6
sob
całodniowy Wiosenne Międzynarodowe Zawody P...
Wiosenne Międzynarodowe Zawody P...
Mar 6 – Mar 7 całodniowy
Wiosenne Międzynarodowe Zawody Pływackie o puchar Burmistrza
Wiosenne Międzynarodowe Zawody Pływackie o puchar Burmistrza Miasta Giżycka   Pływalnia miejska (MOSiR)Drukuj
17:00 “Kłamstwo” – Dwa spektakle w Giż...
“Kłamstwo” – Dwa spektakle w Giż...
Mar 6@17:00 – 20:30
“Kłamstwo” – Dwa spektakle w Giżycku SOBOTA, 6 marca 2021  17.00  i 19.00 Sala widowiskowa Giżyckiego Centrum Kultury   Drukuj
Mar
8
pon
całodniowy Dzień Kobiet na lodowisku
Dzień Kobiet na lodowisku
Mar 8 całodniowy
Dzień Kobiet na lodowisku
 Dzień Kobiet na Lodowisku 8 marca MCSL (Mazurskie Centrum Sportów Lodowych)Drukuj
całodniowy Dzień Kobiet ze SMALL BAND
Dzień Kobiet ze SMALL BAND
Mar 8 całodniowy
Dzień Kobiet ze SMALL BAND
Burmistrz Giżycka zaprasza na Dzień Kobiet 8 marca 2021 | GCK W tym roku w sali widowiskowej Giżyckiego Centrum Kultury  zagra dla wszystkich Pań zespół SMALL BAND        Drukuj
Mar
21
nie
całodniowy Jarmark Wielkanocny
Jarmark Wielkanocny
Mar 21 całodniowy
Jarmark Wielkanocny
JARMARK WIELKANOCNY 21 marca (organizator GCK)Drukuj
Mar
27
sob
całodniowy  Wojewódzki Turniej Eliminacyjny...
 Wojewódzki Turniej Eliminacyjny...
Mar 27 – Mar 28 całodniowy
   Wojewódzki Turniej Eliminacyjny Minisiatkówki „Kinder + Sport” 27-28 marca, około 400 uczestników (UKS „Czwórka Giżycko”)Drukuj
Kwi
9
pt
całodniowy XX. Międzynarodowy Konkurs Akord...
XX. Międzynarodowy Konkurs Akord...
Kwi 9 – Kwi 10 całodniowy
XX. Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Concertina 2021  Drukuj
Kwi
10
sob
całodniowy VI MARSZOBIEG DLA AUTYZMU
VI MARSZOBIEG DLA AUTYZMU
Kwi 10 całodniowy
VI MARSZOBIEG DLA AUTYZMU
VI MARSZOBIEG DLA AUTYZMU Sobota 10 kwietnia Marsz i bieg ulicami Giżycka, zakończony akcją edukacyjną i poczęstunkiem na Wzgórzu Św. Brunona (Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych „Podaruj dziecku radość” przy SP nr 3 z Oddziałami...
Kwi
23
pt
całodniowy IX Regionalny Konkurs Piosenki „...
IX Regionalny Konkurs Piosenki „...
Kwi 23 całodniowy
IX Regionalny Konkurs Piosenki „Śpiewający Kormoran” Piątek 23 kwietnia GOKiR   Drukuj

dog-3071334_1920

Zaadoptuj psa z Bystrego

play-store

play-store

app-store

app-store

windows-store

windows-store

eko miasto

eko miasto

EPUAP

EPUAP

Dziennik ustaw

Dziennik ustaw

Monitor polski

Monitor polski

Newsletter