Giżycko - Oficjalna strona miasta

29/11/2020 , 0°C

Mikołaj będzie rozdawał prezenty w autobusie linii 25

05/12/2016

Już 6 grudnia (wtorek) po Giżycku kursował będzie mikołajkowy autobus linii 25. Pierwsze spotkanie z Mikołajem (co prawda bez reniferów, ale za to z prezentami) zaplanowano na godzinę 7:00 z przystanku Królowej Jadwigi Rondo. Szczegółowy rozkład tej linii przedstawiamy Państwu poniżej. 

W tym szczególnym dniu Mikołaj, wraz ze Śnieżynką, będzie rozdawał drobne, słodkie upominki, a także gadżety z nowym logo Giżycka.

 

 

Przedstawiamy Państwu rozkład linii 25

LINIA 25

Królowej Jadwigi – Centrum – Wilanów – Wojska Polskiego

PRZYSTANKI godziny odjazdów
Królowej Jadwigi / rondo 07:00 09:45 12:00 13:45 15:00
Kombatantów 07:02 09:47 12:02 13:47 15:02
Wodociągowa / przychodnia 07:05 09:50 12:05 13:50 15:05
Królowej Jadwigi / kościół 07:07 09:52 12:07 13:52 15:07
 I D. im. T. Kościuszki 07:10 09:55 12:10 13:55 15:10
Warszawska / Gimnazjum nr 2 07:13 09:58 12:13 13:58 15:13
Staszica 07:15 10:00 12:15 14:00 15:15
Bohaterów West. / PKP 07:18 10:03 12:18 14:03 15:18
Warszawska / wieża 07:20 10:05 12:20 14:05 15:20
Warszawska park 07:22 10:07 12:22 14:07 15:22
plac Grunwaldzki 07:24 10:09 12:24 14:09 15:24
Al.1-go Maja 07:25 10:10 12:25 14:10 15:25
Nowowiejska / sklep 07:27 10:12 12:27 14:12 15:27
Nowowiejska / JW. 07:29 10:14 12:29 14:14 15:29
Świderska 07:31 10:16 12:31 14:16 15:31
Wilanów ul. Szkolna 07:32 10:17 12:32 14:17 15:32
Wilanów ul. Wiejska 07:33 10:18 12:33 14:18 15:33
Wilanów ul. Nowogródzka 07:35 10:20 12:35 14:20 15:35
Al. Wojska Polskiego rondo 07:37 10:22 12:37 14:22 15:37

 

LINIA 25

Wojska Polskiego – Centrum – Królowej Jadwigi

PRZYSTANKI godziny odjazdów
Al. Wojska Polskiego rondo 07:37 10:22 12:37 14:22 15:37
Obwodowa / Wilanowska 07:39 10:24 12:39 14:24 15:39
Obwodowa / Świderska 07:41 10:26 12:41 14:26 15:41
Nowowiejska / JW. 07:43 10:28 12:43 14:28 15:43
Nowowiejska / sklep 07:45 10:30 12:45 14:30 15:45
Al. 1 Maja 07:47 10:32 12:47 14:32 15:47
plac Grunwaldzki 07:49 10:34 12:49 14:34 15:49
Warszawska / sąd 07:51 10:36 12:51 14:36 15:51
Warszawska / Gimnazjum nr 2 07:53 10:38 12:53 14:38 15:53
Staszica 07:55 10:40 12:55 14:40 15:55
Bohaterów West. / PKP 07:58 10:43 12:58 14:43 15:58
 I D. im. T. Kościuszki 08:01 10:46 13:01 14:46 16:01
Królowej Jadwigi / ZUS 08:03 10:48 13:03 14:48 16:03
Królowej Jadwigi / kościół 08:04 10:49 13:04 14:49 16:04
Wodociągowa / przychodnia 08:06 10:51 13:06 14:51 16:06
Kombatantów 08:08 10:53 13:08 14:53 16:08
Królowej Jadwigi / rondo 08:10 10:55 13:10 14:55 16:10

 

 

 

 

 

 
Święty Mikołaju – Piosenki Świąteczne

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uWStY7gnkYE 

fot. http://regionfan.pl/

Autor: Dawid Klukiewicz

BIP

BIP

koronawirus2

koronawirus2

Kalendarz wydarzeń

Lis
11
śr
całodniowy Cyklu turniejów Mazuria Cup 2020
Cyklu turniejów Mazuria Cup 2020
Lis 11 2020 – Sty 11 2021 całodniowy
Organizator: Mazuria GiżyckoDrukuj
Lis
28
sob
13:30 XV ANDRZEJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘC...
XV ANDRZEJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘC...
Lis 28@13:30 – Lis 29@14:00
XV ANDRZEJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
XV Andrzejkowy Turniej piłki Ręcznej Dziewcząt Giżycko 28-29.11.2020 Hala MOSiR ul. 3-go Maja 21A   Komunikat organizacyjny Miejsce zawodów: Hala MOSiR ul. 3-go Maja 21A Miejsce zakwaterowania: Ośrodek Agromargot – Wilkasy ul. Olsztyńska 20 System...
Gru
1
wt
całodniowy Chata Świętego Mikołaja – warszt...
Chata Świętego Mikołaja – warszt...
Gru 1 2020 – Sty 31 2021 całodniowy
Chata Świętego Mikołaja - warsztaty kreatywne
Chata Św. Mikołaja to miejsce, gdzie w przyjemnej, ciepłej atmosferze, będzie można wziąć udział w kreatywnych warsztatach i poczuć magię Świąt. W specjalnie zaaranżowanej świątecznej scenerii spotkać będzie można Św. Mikołaja, który z pewnością nie...
Gru
5
sob
11:00 III Mazurski Kiermasz lokalnie p...
III Mazurski Kiermasz lokalnie p...
Gru 5@11:00 – 15:00
III Mazurski Kiermasz lokalnie poukładanych smaków i rozmaitości
    III MAZURSKI KIERMASZ lokalnie poukładanych smaków i rozmaitości w Hotelu St. Bruno 5 grudnia (sobota) 2020 godz. 11.00 – 15.00 Zapraszamy na III Mazurski Kiermasz lokalnie poukładanych smaków i rozmaitości. Na stoiskach będzie można...
Gru
6
nie
17:00 KONCERT MIKOŁAJKOWY SMALL BAND
KONCERT MIKOŁAJKOWY SMALL BAND
Gru 6@17:00 – 18:30
KONCERT MIKOŁAJKOWY SMALL BAND
„Na jazzową nutę” KONCERT ZESPOŁU SMALL BAND Niedziela, 6 grudnia o godz. 17.00     Zapraszamy na wyjątkowy koncert mikołajkowy SMALL BAND organizowany z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. 6 grudnia o godz. 17:00 na kanale...
Gru
7
pon
całodniowy Mundial Mazuria Giżycko
Mundial Mazuria Giżycko
Gru 7 całodniowy
Organizator: Mazuria GiżyckoDrukuj
Gru
11
pt
całodniowy Świąteczno-Mikołajkowa Gala Tane...
Świąteczno-Mikołajkowa Gala Tane...
Gru 11 całodniowy
Świąteczno-Mikołajkowa Gala Taneczna 11 grudnia 2020 (piątek) Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku   organizator: Stowarzyszenie Promocji Tańca „Lecdance” wraz z Klubem Tańca Towarzyskiego „Czar Par”Drukuj
Gru
13
nie
całodniowy [ODWOŁANE COVID-19] JARMARK BOŻ...
[ODWOŁANE COVID-19] JARMARK BOŻ...
Gru 13 całodniowy
JARMARK BOŻONARODZENIOWY i Wigilia na Pasażu 13 grudnia (niedziela) 2020 Pasaż Portowy zgłoszenia wystawców – GCKDrukuj
Gru
19
sob
12:00 CHOINKA ROTARIAŃSKA 2020 ONLINE
CHOINKA ROTARIAŃSKA 2020 ONLINE
Gru 19@12:00 – 14:00
CHOINKA ROTARIAŃSKA 2020 ONLINE
CHOINKA ROTARIAŃSKA 2020 Sobota, 19 grudnia w godz. 12.00 – 14.00 SPOTKANIE ONLINE (połączenie przez ZOOM, relacja na żywo na gizycko.tv)   W programie wspomnienia z poprzednich edycji, spotkanie ze św. Mikołajem, wspólne kolędowanie, konkursy...
Gru
31
czw
23:30 [ODWOŁANE COVID-19] SYLWESTER na...
[ODWOŁANE COVID-19] SYLWESTER na...
Gru 31 2020@23:30 – Sty 1 2021@00:30
[ODWOŁANE COVID-19] SYLWESTER na Pasażu Portowym
SYLWESTER na Pasażu Portowym 31 grudnia 2020 (czwartek) godz. 23.30-00.30 WSTĘP WOLNYDrukuj

dog-3071334_1920

Zaadoptuj psa z Bystrego

play-store

play-store

app-store

app-store

windows-store

windows-store

eko miasto

eko miasto

EPUAP

EPUAP

Dziennik ustaw

Dziennik ustaw

Monitor polski

Monitor polski

Newsletter