Mikołaj będzie rozdawał prezenty w autobusie linii 25

05/12/2016

Już 6 grudnia (wtorek) po Giżycku kursował będzie mikołajkowy autobus linii 25. Pierwsze spotkanie z Mikołajem (co prawda bez reniferów, ale za to z prezentami) zaplanowano na godzinę 7:00 z przystanku Królowej Jadwigi Rondo. Szczegółowy rozkład tej linii przedstawiamy Państwu poniżej. 

W tym szczególnym dniu Mikołaj, wraz ze Śnieżynką, będzie rozdawał drobne, słodkie upominki, a także gadżety z nowym logo Giżycka.

 

 

Przedstawiamy Państwu rozkład linii 25

LINIA 25

Królowej Jadwigi – Centrum – Wilanów – Wojska Polskiego

PRZYSTANKI godziny odjazdów
Królowej Jadwigi / rondo 07:00 09:45 12:00 13:45 15:00
Kombatantów 07:02 09:47 12:02 13:47 15:02
Wodociągowa / przychodnia 07:05 09:50 12:05 13:50 15:05
Królowej Jadwigi / kościół 07:07 09:52 12:07 13:52 15:07
 I D. im. T. Kościuszki 07:10 09:55 12:10 13:55 15:10
Warszawska / Gimnazjum nr 2 07:13 09:58 12:13 13:58 15:13
Staszica 07:15 10:00 12:15 14:00 15:15
Bohaterów West. / PKP 07:18 10:03 12:18 14:03 15:18
Warszawska / wieża 07:20 10:05 12:20 14:05 15:20
Warszawska park 07:22 10:07 12:22 14:07 15:22
plac Grunwaldzki 07:24 10:09 12:24 14:09 15:24
Al.1-go Maja 07:25 10:10 12:25 14:10 15:25
Nowowiejska / sklep 07:27 10:12 12:27 14:12 15:27
Nowowiejska / JW. 07:29 10:14 12:29 14:14 15:29
Świderska 07:31 10:16 12:31 14:16 15:31
Wilanów ul. Szkolna 07:32 10:17 12:32 14:17 15:32
Wilanów ul. Wiejska 07:33 10:18 12:33 14:18 15:33
Wilanów ul. Nowogródzka 07:35 10:20 12:35 14:20 15:35
Al. Wojska Polskiego rondo 07:37 10:22 12:37 14:22 15:37

 

LINIA 25

Wojska Polskiego – Centrum – Królowej Jadwigi

PRZYSTANKI godziny odjazdów
Al. Wojska Polskiego rondo 07:37 10:22 12:37 14:22 15:37
Obwodowa / Wilanowska 07:39 10:24 12:39 14:24 15:39
Obwodowa / Świderska 07:41 10:26 12:41 14:26 15:41
Nowowiejska / JW. 07:43 10:28 12:43 14:28 15:43
Nowowiejska / sklep 07:45 10:30 12:45 14:30 15:45
Al. 1 Maja 07:47 10:32 12:47 14:32 15:47
plac Grunwaldzki 07:49 10:34 12:49 14:34 15:49
Warszawska / sąd 07:51 10:36 12:51 14:36 15:51
Warszawska / Gimnazjum nr 2 07:53 10:38 12:53 14:38 15:53
Staszica 07:55 10:40 12:55 14:40 15:55
Bohaterów West. / PKP 07:58 10:43 12:58 14:43 15:58
 I D. im. T. Kościuszki 08:01 10:46 13:01 14:46 16:01
Królowej Jadwigi / ZUS 08:03 10:48 13:03 14:48 16:03
Królowej Jadwigi / kościół 08:04 10:49 13:04 14:49 16:04
Wodociągowa / przychodnia 08:06 10:51 13:06 14:51 16:06
Kombatantów 08:08 10:53 13:08 14:53 16:08
Królowej Jadwigi / rondo 08:10 10:55 13:10 14:55 16:10

 

 

 

 

 

 
Święty Mikołaju – Piosenki Świąteczne

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uWStY7gnkYE 

fot. http://regionfan.pl/

Autor: Dawid Klukiewicz

Kalendarz wydarzeń

Lip
25
czw
całodniowy Zlot Motocykli w Twierdzy Boyen
Zlot Motocykli w Twierdzy Boyen
Lip 25 – Lip 28 całodniowy
Zlot Motocykli w Twierdzy Boyen 26 lipca PARADA MOTOCYKLIDrukuj
11:00 Bajkowe lato ze świetlicą
Bajkowe lato ze świetlicą
Lip 25@11:00 – 13:00
Bajkowe lato ze świetlicą
25 lipca – Świetlica SocjoterapeutycznaDrukuj
Lip
27
sob
całodniowy Michał Lampard – poezja śpiewana
Michał Lampard – poezja śpiewana
Lip 27 całodniowy
Michał Lampard - poezja śpiewana
Michał Lampard zaprasza na „mieszanty”, czyli muzyczną wyprawę od poezji śpiewanej przez rocka aż po szanty. Start godz. 20:00, wstęp wolny Rezerwacje: 724 116 444Drukuj
Lip
28
nie
całodniowy JAZZ NAD NIEGOCINEM
JAZZ NAD NIEGOCINEM
Lip 28 całodniowy
JAZZ NAD NIEGOCINEM
Jazz nad Niegocinem już 28 lipca (niedziela) o godz. 19:00 w porcie Ekomarina. W tym roku wystąpią dla nas Bartosz Smorągiewicz Ensemble oraz Wisła Hot. BSE Grupa powstała w 2014 roku. Kwartet tworzą znakomici instrumentaliści,...
całodniowy XVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Ma...
XVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Ma...
Lip 28 całodniowy
XVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mazur w Pływaniu Długodystansowym Plaża gminna WilkasyDrukuj
19:00 Międzynarodowy Festiwal Muzyki O...
Międzynarodowy Festiwal Muzyki O...
Lip 28@19:00
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Giżycku
Niedziele lipca i sierpnia godz. 19.00 Kościół Ewangelicko – Augsburski w Giżycku   ARTUR BANASZKLEWICZ – SKRZYPEK, KOMPOZYTOR, ARANŻER Występuje od piątego roku życia W 1985 roku zdobył pierwszą nagrodę na Konkursie Młodych Skrzypków w...
Lip
31
śr
całodniowy XXI Międzynarodowy Zlot Przyjaci...
XXI Międzynarodowy Zlot Przyjaci...
Lip 31 – Sie 4 całodniowy
To atrakcyjna oferta dla załóg samolotów, krajowych i zagranicznych również wodnosamolotów na wspólny, bardzo aktywny, pełen atrakcji weekend w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Zlot jest/będzie znakomitą okazją do szerszego zaprezentowania się samolotów ultralekkich. A więc...
Sie
1
czw
11:00 Bajkowe lato ze świetlicą
Bajkowe lato ze świetlicą
Sie 1@11:00 – 13:00
Bajkowe lato ze świetlicą
1 sierpnia – plaża miejskaDrukuj
Sie
2
pt
całodniowy Giżycko na Fali Disco
Giżycko na Fali Disco
Sie 2 całodniowy
Giżycko na Fali Disco
Giżycko na Fali Disco Twierdza Boyen (bilety)   Prezentujemy państwu trzecią letnią edycję super imprezy. W środku letniego sezonu w Giżycku w obiekcie z niesamowitym , unikalnym klimatem tuż przed pokazami lotniczymi „Mazury Air Show”...
Giżycko
16°
całkowite zachmurzenie
wilgotność: 82%
wiatr: 5m/s zach. - płn. zach.
Max: 19 • Min: 16
23°
Śr
23°
Czw
23°
Pt
26°
Sob
Weather from OpenWeatherMap

eko miasto

eko miasto

Newsletter

play-store

play-store

app-store

app-store

windows-store

windows-store

BIP

BIP

EPUAP

EPUAP

Dziennik ustaw

Dziennik ustaw

Monitor polski

Monitor polski