Mikołaj będzie rozdawał prezenty w autobusie linii 25

05/12/2016

Już 6 grudnia (wtorek) po Giżycku kursował będzie mikołajkowy autobus linii 25. Pierwsze spotkanie z Mikołajem (co prawda bez reniferów, ale za to z prezentami) zaplanowano na godzinę 7:00 z przystanku Królowej Jadwigi Rondo. Szczegółowy rozkład tej linii przedstawiamy Państwu poniżej. 

W tym szczególnym dniu Mikołaj, wraz ze Śnieżynką, będzie rozdawał drobne, słodkie upominki, a także gadżety z nowym logo Giżycka.

 

 

Przedstawiamy Państwu rozkład linii 25

LINIA 25

Królowej Jadwigi – Centrum – Wilanów – Wojska Polskiego

PRZYSTANKI godziny odjazdów
Królowej Jadwigi / rondo 07:00 09:45 12:00 13:45 15:00
Kombatantów 07:02 09:47 12:02 13:47 15:02
Wodociągowa / przychodnia 07:05 09:50 12:05 13:50 15:05
Królowej Jadwigi / kościół 07:07 09:52 12:07 13:52 15:07
 I D. im. T. Kościuszki 07:10 09:55 12:10 13:55 15:10
Warszawska / Gimnazjum nr 2 07:13 09:58 12:13 13:58 15:13
Staszica 07:15 10:00 12:15 14:00 15:15
Bohaterów West. / PKP 07:18 10:03 12:18 14:03 15:18
Warszawska / wieża 07:20 10:05 12:20 14:05 15:20
Warszawska park 07:22 10:07 12:22 14:07 15:22
plac Grunwaldzki 07:24 10:09 12:24 14:09 15:24
Al.1-go Maja 07:25 10:10 12:25 14:10 15:25
Nowowiejska / sklep 07:27 10:12 12:27 14:12 15:27
Nowowiejska / JW. 07:29 10:14 12:29 14:14 15:29
Świderska 07:31 10:16 12:31 14:16 15:31
Wilanów ul. Szkolna 07:32 10:17 12:32 14:17 15:32
Wilanów ul. Wiejska 07:33 10:18 12:33 14:18 15:33
Wilanów ul. Nowogródzka 07:35 10:20 12:35 14:20 15:35
Al. Wojska Polskiego rondo 07:37 10:22 12:37 14:22 15:37

 

LINIA 25

Wojska Polskiego – Centrum – Królowej Jadwigi

PRZYSTANKI godziny odjazdów
Al. Wojska Polskiego rondo 07:37 10:22 12:37 14:22 15:37
Obwodowa / Wilanowska 07:39 10:24 12:39 14:24 15:39
Obwodowa / Świderska 07:41 10:26 12:41 14:26 15:41
Nowowiejska / JW. 07:43 10:28 12:43 14:28 15:43
Nowowiejska / sklep 07:45 10:30 12:45 14:30 15:45
Al. 1 Maja 07:47 10:32 12:47 14:32 15:47
plac Grunwaldzki 07:49 10:34 12:49 14:34 15:49
Warszawska / sąd 07:51 10:36 12:51 14:36 15:51
Warszawska / Gimnazjum nr 2 07:53 10:38 12:53 14:38 15:53
Staszica 07:55 10:40 12:55 14:40 15:55
Bohaterów West. / PKP 07:58 10:43 12:58 14:43 15:58
 I D. im. T. Kościuszki 08:01 10:46 13:01 14:46 16:01
Królowej Jadwigi / ZUS 08:03 10:48 13:03 14:48 16:03
Królowej Jadwigi / kościół 08:04 10:49 13:04 14:49 16:04
Wodociągowa / przychodnia 08:06 10:51 13:06 14:51 16:06
Kombatantów 08:08 10:53 13:08 14:53 16:08
Królowej Jadwigi / rondo 08:10 10:55 13:10 14:55 16:10

 

 

 

 

 

 
Święty Mikołaju – Piosenki Świąteczne

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uWStY7gnkYE 

fot. http://regionfan.pl/

Autor: Dawid Klukiewicz

Kalendarz wydarzeń

Maj
1
śr
17:00 Wystawa malarstwa „Grafika polska”
Wystawa malarstwa „Grafika polska”
Maj 1@17:00 – Maj 31@18:00
Wystawa malarstwa „Grafika polska” @ Port ekomarina Giżycko sala konferencyjna
Wernisaż wystawy malarstwa „Grafika polska” Port Ekomarina sala konferencyjna 1 maja 2019 (środa) godz. 17.00 Wystawa potrwa do 31 maja 2019 WSTĘP WOLNY Mazurska Fundacja Sztuki Art Progress zaprasza na niezwykłą wystawę. To kontynuacja cyklu...
Maj
19
nie
10:37 Ogólnopolski Turniej w Warcabach...
Ogólnopolski Turniej w Warcabach...
Maj 19@10:37 – Maj 26@11:37
Ogólnopolski Turniej w Warcabach Stupolowych Osób Niewidomych i Słabowidzących o „Puchar Mazur”. Miejsce – Wilkasy, Hotel Tajty. Organizator – Giżycki Klub Sportowy Niewidomych Kormoran.Drukuj
Maj
22
śr
całodniowy DNI GIŻYCKA 2019
DNI GIŻYCKA 2019
Maj 22 – Maj 24 całodniowy
DNI GIŻYCKA 2019
Przygotujcie się na masę wrażeń i emocji! Tegoroczne DNI GIŻYCKA to wernisaże, wydarzenia sportowe, wystawy, konkursy i wiele innych, a przede wszystkim KONCERT GWIAZD, wystąpi Liber & InoRos, a także Sylwia Grzeszczak.      ...
Maj
30
czw
całodniowy XXXX Spotkanie z historią „Od ni...
XXXX Spotkanie z historią „Od ni...
Maj 30 całodniowy
XXXX Spotkanie z historią "Od niemieckiego Lötzen do polskiego Giżycka"
Zapraszamy na XXXX Spotkanie z historią „Od niemieckiego Lötzen do polskiego Giżycka”, temat: „Ostatnie dni Lötzen – zdobycie miasta i okolic w styczniu 1945 roku w dokumentacji Armii Czerwonej”. prelegentem będzie Pan Tomasz Gliniecki, doktor...
Cze
1
sob
całodniowy Festyn z okazji Dnia Dziecka
Festyn z okazji Dnia Dziecka
Cze 1 całodniowy
Festyn z okazji Dnia Dziecka plaża miejskaDrukuj
całodniowy Międzynarodowy Dzień Dziecka na ...
Międzynarodowy Dzień Dziecka na ...
Cze 1 całodniowy
Impreza w scenerii historycznego lotniska jest ofertą dla dzieci i rodziców zainteresowanych poznaniem problemów awiacji i modelarstwa lotniczego. W programie przewidziane jest budowanie latawców i różnych modeli latających, sportowa rywalizacja przy wykorzystaniu wykonanych osobiście modeli...
Cze
7
pt
całodniowy
Cze 7 całodniowy
Już 7 czerwca zapraszamy na niecodzienne wydarzenie o nazwie Smaki Mazur – live cooking z Moniką Gwiazdą! Będzie to okazja do spróbowania wybranych dań regionalnych w wykonaniu zaprzyjaźnionej z Portem Bogaczewo Moniki Gwiazdy, znanej z...
całodniowy Festyn z okazji 30. rocznicy Wol...
Festyn z okazji 30. rocznicy Wol...
Cze 7 całodniowy
Festyn z okazji 30. rocznicy Wolnych Wyborów z 4 czerwca 1989 Giżycko 7 czerwca 2019 (piątek) osiedle XXX-lecia Wolnych Wyborów  Drukuj
Cze
11
wt
całodniowy Święto Aeroklubu Krainy Jezior
Święto Aeroklubu Krainy Jezior
Cze 11 całodniowy
To święto jest związane z rocznicą utworzenia Aeroklubu Kętrzyńskiego, którego tradycje przejął Aeroklub Krainy Jezior. Inaczej mówiąc urodziny AKJ. Prezenty mile widziane, a zabawa zapewniona !Drukuj
Cze
14
pt
całodniowy PUCHAR TRZECH RYB
PUCHAR TRZECH RYB
Cze 14 – Cze 16 całodniowy
PUCHAR TRZECH RYB regaty w klasie Optimist jez. Niegocin Port EkomarinaDrukuj
Giżycko
15°
pochmurno z przejaśnieniami
wilgotność: 96%
wiatr: 4m/s płd. wsch.
Max: 15 • Min: 14
23°
Wt
21°
Śr
18°
Czw
17°
Pt
Weather from OpenWeatherMap

eko miasto

eko miasto

Newsletter

play-store

play-store

app-store

app-store

windows-store

windows-store

BIP

BIP

EPUAP

EPUAP

Dziennik ustaw

Dziennik ustaw

Monitor polski

Monitor polski