Kalendarz imprez

EN VERSION

 

Liber, Sylwia Grzeszczak, Tulia, EKT Gdynia, Michał Szczygieł, C-BOOL!

To najgorętsze nazwiska i zespoły promujące Giżyckie wydarzenia w 2019 roku! Najnowszy kalendarz wypełniony jest imprezami, które zadowolą zarówno mieszkańców jak i turystów m.in. kwietniowa CONCERTINA, majowe WIELKIE OTWARCIE SEZONU, DNI GIŻYCKA oraz ŚWIĘTO MIAST PARTNERSKICH. Ostatnią sobotę czerwca należy zarezerwować na trzecią edycję SILENT DISCO.

W wakacje również nie będzie odpoczynku od kultury. Obowiązkowe pozycje lipca to GIŻYCKO BAROQUE FESTIWAL, SZANTY Z FOLKIEM, MAZURY HIP-HOP FESTIWAL, ZLOT MOTOCYKLI, a także JAZZ NAD NIEGOCINEM w Porcie Ekomarina. W sierpniu zapraszamy na GIŻYCKO NA FALI DISCO, MAZURY AIRSHOW  i ŚWIĘTO TWIERDZY BOYEN.

W tym roku do Giżycka znów zawita KINO LETNIE, projekcje odbywać się będą w każdą środę i czwartek lipca i sierpnia. Natomiast we wszystkie wakacyjne niedziele – MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ. W kalendarzu imprez nie zapomniano o atrakcjach dla najmłodszych, zaplanowano m. in. artystyczne ferie, pikniki i zabawy rodzinne. Równolegle z wydarzeniami kulturalnymi odbywać się będzie szereg imprez sportowych, regat, rajdów rowerowych i turniejów. 

 

KALENDARZ IMPREZ I WYDARZEŃ DO POBRANIA

 

 

KALENDARZ SZCZEGÓŁOWY na stronie mojegizycko.pl

(tu znajdziesz wszystkie giżyckie wydarzenia wraz z opisami)

 Kalendarz wydarzeń