Platforma dialogu społecznego


GIŻYCKA KARTA MIESZKAŃCA
9.10.2018

Kiedy jestem mieszkanką Giżycka a moje dziecko uczęszcza do przedszkola w Rynie ( gmina Giżycko ) też obejmuje mnie zniżka ?

Zniżka za przedszkole
11.10.2018

Dzień dobry.
Chciałam zapytać dlaczego przedszkole państwowe które we wrześniu nie poinformowało o zniżkach, utrudnia otrzymanie jej po okazaniu karty przed terminem opłaty za przedszkole?? Czy to prawda, że złożone podanie w październiku wchodzi w życie dopiero w listopadzie? Podanie potwierdzające posiadanie karty zostało złożone w przedszkolu kilka dni przed terminem opłaty za przedszkole A i tak zniżka ma się należeć dopiero od następnego miesiąca?? Dodam że wrzesień i październik płaciliśmy 100% nie wiedząc o przysługujących znizkach czy mogę domagać się zwrotu pieniędzy ???

Naklejka
22.10.2018

Dzień dobry
Mam pytanie : gdzie mógłbym dostać lub kupić naklejki na samochód z logiem Giżycka z falami?
Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

konkurs na najładniejszy pojazd zabytkowy
26.09.2018

który z pojazdów zajął I, II i III miejsce

Definicja namiotu
26/09/2018

W przetargach na stoiska handlowe na plaży miejskiej w czerwcu ogłoszono przetarg na stoisko handlowe. w pkt 7 ogłoszenia widnieje.”Wydzierżawiający na czas handlu dopuszcza ustawienie namiotu o wymiarach 3m x3m”Obecnie owe namioty mają wejścia z roletami i są obite deskami czy to nadal jest namiot?

 

III MAZURSKI ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH
19.09.2018

Dzień dobry,

Chciałbym pooglądać sobie autka na http://mojegizycko.pl/iii-mazurski-zlot-pojazdow-zabytkowych/, jednak mam troszkę km do przejechania. Czy można uzyskać informacje w jaki dzień będzie większa sposobność na pooglądanie aut? Patrząc na agendę wydaje myślę, że będzie to niedziela podczas konkursu na najładniejsze auto. Czy można uzyskać informacje jak wygląda ewentualna sytuacja z parkingiem w okolicach miejsca organizacji?

Pozdrawiam i dziękuję za informację.